Тарифний план "Сімейний "

Для користування послугою вам знадобиться

ТВ-приставка MAG 255

Ціна 1 500.00 грн
Оренда 45.00* грн/міс
Детальніше
Ви можете обрати
інші моделі пристрою

Послуга «Оренда ТВ-приставки» доступна лише для абонентів послуги з доступу до мережі  Інтернет від ПАТ «Укртелеком». У разі замовлення послуги «Оренда ТВ-приставки» абонент приймає зобов’язання про користування послугою «Інтерактивне TV» не менш ніж 365 днів з дати фактичного підключення послуги «Оренда ТВ-приставки»
або встановіть додаток на Smart TV безкоштовно.

Додаток «Інтерактивне TV» доступний для перегляду на:

  • телевізорах SMART TV (на усіх моделях від Samsung з 2013 р. (ТМ «Samsung») та LG з 2012 р. (ТМ «LG») 

  • мобільних телефонах та планшетах Android (версія операційної системи: 4.0.3 або більш пізня)

  • IPad / iPhone (версія операційної системи: iOS 7.0 або більш пізня)

Інструкція

Додаткові пакети

Підключайте додатковий пакет Футбол HD та відчуйте власну присутність на футбольній арені завдяки надчіткому зображенню та високій якості звуку.

А також, доступні для перегляду:

Трансляції футбольних матчів в форматі HD
Підбірка кращих моментів футбольних матчів в форматі HD

* Тарифи вказані за місяць з урахуванням ПДВ. Послуга «Інтерактивне TV» надається ТОВ «Діджітал Скрінз» (ТМ “OLL TV”) за підтримки ПАТ «Укртелеком».

+89* до абонплати
грн/міс

МегаХіт - це пакет, який містить кращі фільмові телеканали, на яких щодня і без реклами, транслюються більш десяти найбільш популярних фільмів, які зібрали мільйони в касах кінотеатрів.

Опис телеканалів:

VIP Premiere HD - Понад десяти (на день) кращих голлівудських і світових фільмів останніх років.
VIP Megahit HD - Понад десять (на день) новітніх світових блокбастерів, які зібрали мільйони в касах кінотеатрів.

* Тарифи вказані за місяць з урахуванням ПДВ. Послуга «Інтерактивне TV» надається ТОВ «Діджітал Скрінз» (ТМ “OLL TV”) за підтримки ПАТ «Укртелеком».

+59 грн* до абонплати
грн/міс

Більше про тарифний план

Список телеканалов
Більше інформації

Додаткові умови підключення

Послуга «Інтерактивне TV» надається ТОВ «Діджітал Скрінз» (TM OLL.TV) за підтримки ПАТ «Укртелеком».
Послуга з доступу до мережі Інтернет надається ПАТ «Укртелеком», бул. Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601.
Географія послуги «Інтерактивне TV» обмежена. 
Тарифи та ціни вказано у гривнях з ПДВ. Інформація дійсна станом на 01.01.2019.
1 ТОВ «Діджітал Скрінз» залишає за собою право змінювати кількість та/або перелік каналів та фільмів.  Участь в акції можуть взяти абоненти (фізичні особи) – користувачі телекомунікаційних послуг від ПАТ «Укртелеком», які не є користувачами послуги «Інтерактивне TV» (далі –Послуга) від Укртелеком та не були ними, за наявності технічної можливості надання Послуги. Організація підключення послуги з доступу до мережі Інтернет, абонентна плата за користування послугою з доступу до Інтернету, підключення до Послуги, абонентна плата за користування ТВ-приставкою – до тарифу не входять і оплачуються додатково. Вартість підключення до послуги «Інтерактивне TV» становить 1 грн, організація підключення послуги «Інтерактивне TV» у приміщенні споживача фахівцями ПАТ «Укртелеком» - 1 грн. ТВ-приставка надається в оренду лише абонентам послуги доступу до мережі Інтернет від ПАТ «Укртелеком». У разі замовлення послуги «Оренда ТВ-приставки» абонент приймає зобов’язання про користування послугою «Інтерактивне TV» не менш ніж 365 днів з дати фактичного підключення послуги «Оренда ТВ-приставки.
2 Абонентна плата в розмірі 49 грн/міс. діє для користувачів послуги з доступу до мережі Інтернет від ПАТ «Укртелеком» за умови підключення до тарифного плану «Сімейний» на спеціальних умовах в період з 01.01.2019 до 31.12.2019 (включно) протягом 180 днів з дати підключення. Після закінчення дії акційних умов абонентна плата нараховуватиметься за звичайною вартістю тарифного плану «Сімейний» - 89 грн/міс. Звичайна вартість тарифного плану «Сімейний» може бути змінена Якщо Ви бажаєте користуватися послугою «Інтерактивне ТV» з будь-якої точки України, де є доступ до Інтернет, або не є абонентом послуги з доступу до мережі Інтернет від ПАТ «Укртелеком», Вам необхідно підключити тарифний план «Сімейний Вільний», з акційною абонентною платою 69 грн/міс протягом 180 днів з дати підключення. Після закінчення дії акційних умов абонентна плата нараховуватиметься за звичайною вартістю тарифного плану - 109 грн/міс. Звичайна вартість тарифного плану «Сімейний Вільний» може бути змінена.
3. Усі користувачі послуги «Інтерактивне TV» можуть одночасно користуватись послугою на телевізорі та двох додаткових пристроях (смартфон/планшет). 
  • Для активації послуги «Інтерактивне TV» на додаткових пристроях потрібно скачати і встановити додаток «Інтерактивне TV» на мобільний пристрій та звернутись за кодом активації до ПАТ «Укртелеком» за телефоном 0 800 506 889 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів). Деталі на ukrtelecom.ua
  • Перелік мобільних пристроїв, на яких підтримується додаток Інтерактивного TV:
  1. Мобільні телефони та планшети Android (Версія операційної системи: 4.0.3 або більш пізня)
  2. IPad / iPhone (версія операційної системи: iOS 7.0 або більш пізня)
З регламентом акції та списком телеканалів для ТП «Сімейний»  можна ознайомитися тут
Інтерактивне TV на Ваших пристроях2

Smart TV
Телевізор
Смартфон
Планшет
Обирайте пакет «Сімейний» - це вигідна пропозиція для всіх хто бажає спробувати Інтерактивне TV від Укртелеком. Адже його вартість на цілих півроку складає від 49 грн/міс2. В одному плані «Сімейний» ми зібрали канали для теплого домашнього затишку: відомі спортивні, музичні, розважальні, дитячі телеканали, а також, канали кіно та новин. З Інтерактивним TV легко ставити улюблене шоу на «Паузу», передивлятися улюблений серіал з  функцією «ТВ-Архів» та дивитись телебачення на телевізорі, планшеті чи смартфоні одночасно.