Домашній телефон

Домашній телефон – це класика зв’язку, яка підійде будь-якій родині.

Особливо, коли треба багато телефонувати на місцеві номери. Різноманітні тарифні плани Укртелеком дозволяють використовувати нетарифіковані хвилини для дзвінків на стаціонарні номери по всій території України. Обирайте найвигідніший тариф та підключайте домашній телефон!

ПІДКЛЮЧЕННЯ ТЕЛЕФОНУ

Для подання заяви на підключення домашнього телефону оберіть тарифний план та натисніть на кнопку «ПІДКЛЮЧИТИ» або зверніться до Центру обслуговування абонентів Укртелеком у вашому місті.

Заява приймається від фізичної особи, яка зареєстрована чи проживає за адресою підключення.

Необхідні документи для подання заяви:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код фізичної особи — платника податків;
 • документ, що підтверджує наявність пільг (у разі потреби).

Тарифи на одночасне встановлення телефону та підключення до Інтернет.

Тарифи на встановлення та перевстановлення телефону для абонентів (фізичних осіб) місцевої телефонної ПАТ «Укртелеком»

ПОСЛУГА ТАРИФ, ГРН. З ПДВ (ОДНОРАЗОВО)
Встановлення основного телефонного апарата, підключеного до окремої лінії за технологіями проводового зв’язку, SIP, CDMA, DECТ 84,00
Встановлення основного телефонного апарата, підключеного до окремої лінії за технологіями проводового зв’язку, SIP, CDMA, DECТ терміном дії не більше трьох місяців 27,97
Встановлення основного телефонного апарата, підключеного до окремої лінії за технологіями проводового зв’язку, SIP, CDMA, DECТ у нежитлових приміщеннях, право власності на які мають фізичні особи 2 120,00
Встановлення основного телефонного апарата, підключеного до окремої лінії за технологіями проводового зв’язку, SIP, CDMA, DECТ терміном дії не більше трьох місяців, у нежитлових приміщеннях, право власності на які мають фізичні особи 2 54,70
Перевстановлення основного телефонного апарата на іншу адресу: 3
    в одному будинку 72,00
    в інший будинок 84,00
 1. Тарифи діють з 01.11.2018.
 2. У нежитлових приміщеннях, право власності на які мають фізичні особи, застосовуються тарифи, як для юридичних осіб.
 3. Перевстановлення на іншу адресу телефонного апарата, підключеного за спареною схемою до однієї абонентської лінії, телефонного апарата односторонньої дії, паралельного або вечірнього телефону можливе тільки з одночасною зміною способу підключення телефону на окрему лінію.
 4. Послуги надаються за наявності технічної можливості.
 5. Тарифи відповідають діючим Граничним тарифам на загальнодоступні телекомунікаційні послуги.
Звертаємо Вашу увагу!

З 01.11.2018 ПАТ «Укртелеком» припиняє надання абонентам (фізичним та юридичним особам, фізичним особам-підприємцям) наступних послуг:

 1. послуги доступу до телекомунікаційних мереж загального користування (встановлення телефонного апарату):
  • 1.1. основного телефонного апарата, підключеного за спареною схемою;
  • 1.2. паралельного телефонного апарата у різних абонентів;
  • 1.3. телефонного апарата односторонньої дії;
  • 1.4. вечірнього телефону.
 2. послуги перевстановлення на іншу адресу:
  • 2.1. основного телефонного апарата, підключеного за спареною схемою;
  • 2.2. паралельного телефонного апарата у різних абонентів;
  • 2.3. телефонного апарата односторонньої дії;
  • 2.4. вечірнього телефону.
 3. послуги заміни основного телефонного апарата, підключеного до окремої лінії на:
  • 3.1. основний телефонного апарат, підключений за спареною схемою;/li>
  • 3.2. паралельний телефонний апарат у різних абонентів;
  • 3.3. телефонний апарат односторонньої дії;
  • 3.4. вечірній телефон.
Додаткові послуги фіксованого телефонного зв’язку

Номер

статті

Назва послуги

Норма оплати Тариф,
грн.,
з ПДВ

1.

Додаткові послуги місцевого телефонного зв`язку

1.1.

Включення телефону, який було відключено (знято) за заявою абонента або за дебіторську заборгованість після припинення надання послуг місцевого телефонного зв’язку

Примітки:

1. Включення кінцевого обладнання (телефону) відбувається за умови наявності технічної можливості та повної оплати існуючої дебіторської заборгованості, а також за умови внесення авансу за користування послугами відповідно до умов договору.

2. Включення кінцевого обладнання (телефону) здійснюється тільки на окрему абонентську лінію, при цьому телефонний номер може бути змінений.

3. Включення кінцевого обладнання (телефону) здійснюється на існуючий у абонента особовий рахунок.

4. Термін, упродовж якого можна відновити включення телефону – 1 рік, після припинення надання послуг

5. Послуга надається не частіше, ніж один раз на рік.

одноразово

5,00

1.2.

Переоформлення договору на користування телефоном за письмовою згодою сторін, незалежно від причини переоформлення

одноразово,

за кожний телефон

5,00

1.3.

Переоформлення договору на користування телефоном на члена сім’ї або на співвласника чи власника квартири в разі настання смерті абонента

одноразово,

за кожний телефон

5,00

1.4.

Заміна номера телефону за заявою абонента

одноразово

40,00

1.5.

Заміна категорії автоматичного визначення номера абонентських пристроїв АТС (категорія АВН)

Примітка:

Зміна на категорію АВН № 1 та 10 не тарифікується.

одноразово

40,00

1.6.

Скорочення переліку послуг фіксованого телефонного зв’язку (тимчасове припинення користування телефоном)

Примітки:

1. Скорочення переліку послуг фіксованого телефонного зв’язку (користування телефоном) здійснюється на строк, зазначений у заяві абонента, але не більше як на один рік. Строк може змінюватися за окремою заявою абонента. При подовженні строку скорочення переліку послуг фіксованого телефонного зв`язку, включення телефону не здійснюється.

2. При пошкодженні абонентської лінії та/або кінцевого абонентського обладнання плата за скорочення переліку послуг фіксованого телефонного зв`язку нараховується у повному обсязі.

3. При скороченні переліку послуг фіксованого телефонного зв’язку (користування телефоном) абонентська лінія зв’язку, яка з’єднує кінцеве обладнання споживача (телефонний апарат) з комутаційною системою, тимчасово відключається. При цьому обов’язково виконується скорочення переліку послуг «Інтернет від Укртелеком». Відновлення послуги «Інтернет від Укртелеком» після скорочення переліку послуг, може бути здійснено абонентом самостійно, з використанням сервісу «Спливаюче вікно», без включення телефону після скорочення переліку послуг фіксованого телефонного зв’язку (користування телефоном), за наявності технічної можливості.

4. При скороченні переліку послуг фіксованого телефонного зв’язку (користування телефоном) покілометрова плата за кожний кілометр фактичної довжини абонентської лінії від абонента до межі населеного пункту, якщо телефон установлений за межею населеного пункту і підключений до АТС цього населеного пункту, не справляється.

5. Для абонентів (фізичних осіб) місцевої телефонної мережі ПАТ «Укртелеком» Донецької та Луганської областей, які замовили послугу або змінили строк її дії до 01.06.2018, до тарифу застосовується коефіцієнт зменшення (Кзм.) 0,0667. При замовленні або зміні строку скорочення переліку послуг фіксованого телефонного зв’язку (користування телефоном) після 01.06.2018 застосовується звичайний тариф без коефіцієнта зменшення.

6. Плата за відновлення надання послуг після скорочення переліку послуг фіксованого телефонного зв’язку (тимчасового припинення користування телефоном) не стягується.

за місяць

15,00

2.

Надання розшифровки за телефонні розмови

2.1.

Надання розшифровки на папері нарахованої до сплати суми за місцеві телефонні розмови при почасовому обліку розмов за поточний або один з 3-ох попередніх розрахункових періодів.

Примітки:

1. Послуга надається тільки в центрах обслуговування абонентів при одноразовому замовленні та за наявності технічної можливості.

2. Розшифровка за поточний місяць може містить не повні данні. Отримання повних даних можливо після 8-го числа наступного місяця.

Абонент має право на безоплатне отримання розшифровки нарахованої до сплати суми за надані місцеві телефонні розмови тільки за той розрахунковий період, до якого він має претензії. Така розшифровка надається за наявності технічної можливості.

за один розрахунковий період

 

2.1.1.

- за першу розмову

 

25,00

2.1.2.

- за кожну наступну розмову

 

0,048

2.2.

Надання розшифровки на папері нарахованої до сплати суми за місцеві телефонні розмови при почасовому обліку розмов за один з четвертого по тридцять шостий попередніх розрахункових періодів.

Примітки:

1. Послуга надається тільки в центрах обслуговування абонентів при одноразовому замовленні та за наявності технічної можливості.

2. Абонент має право на безоплатне отримання розшифровки нарахованої до сплати суми за надані місцеві телефонні розмови тільки за той розрахунковий період, до якого він має претензії. Така розшифровка надається за наявності технічної можливості.

за один розрахунковий період

 

2.2.1.

- за першу розмову

 

50,00

2.2.2.

- за кожну наступну розмову

 

0,048

2.3.

Надання розшифровки електронною поштою нарахованої до сплати суми за місцеві телефонні розмови при почасовому обліку розмов

Примітка:

1. Розшифровка надається за період від поточного місяця до тридцять шостого (включно) попередніх місяців.

2. Розшифровка за поточний місяць може містить не повні данні. Отримання повних даних можливо після 8-го числа наступного місяця.

за один розрахунковий період, незалежно від кількості розмов  

25,00  

2.4.

Надання розшифровки на папері нарахованої до сплати суми за міжміські, міжнародні телефонні розмови:

Примітки:

1. Послуга надається тільки в центрах обслуговування абонентів при одноразовому замовленні та за наявності технічної можливості.

2. Розшифровка надається за період від поточного місяця до тридцять шостого (включно) попередніх місяців.

3. Розшифровка за поточний місяць може містить не повні данні. Отримання повних даних можливо після 8-го числа наступного місяця.

4. Абонент має право на безоплатне отримання розшифровки нарахованої до сплати суми за надані міжміські, міжнародні телефонні розмови тільки за той розрахунковий період, до якого він має претензії. Така розшифровка надається за наявності технічної можливості.

за один розрахунковий період

 

2.4.1.

за першу розмову

 

25,00

2.4.2.

за кожну наступну розмову

 

0,048

2.5.

Надання розшифровки електронною поштою нарахованої до сплати суми за міжміські, міжнародні телефонні розмови

Примітки:

1. Розшифровка надається за період від поточного місяця до тридцять шостого (включно) попередніх місяців.

2. Розшифровка за поточний місяць може містить не повні данні. Отримання повних даних можливо після 8-го числа наступного місяця.

за один розрахунковий період, незалежно від кількості розмов

25,00  

2.6.

Надання щомісячної розшифровки на папері нарахованої до сплати суми за міжміські, міжнародні телефонні розмови (крім вартості доставки розшифровки поштою)

Примітки:

1. Послуга надається тільки в центрах обслуговування абонентів при укладеному договорі та за наявності технічної можливості.

2. Розшифровка надається за попередній розрахунковий період.

3. Вартість доставки поштою нараховується окремо.

за один розрахунковий період

 

2.6.1.

за першу розмову

 

25,00

2.6.2.

за кожну наступну одну розмову

 

0,048

3.

Користування лінією безпосереднього зв’язку  

3.1.

Користування лінією безпосереднього зв’язку між двома кінцевими пунктами, за одну пару проводів у зоні дії однієї АТС

Примітка:

З 01.04.2017 підключення нових абонентів припинено.

за місяць

7,00

3.2.

Користування лінією безпосереднього зв’язку між двома кінцевими пунктами, за одну пару проводів у зоні дії різних АТС

Примітка:

З 01.04.2017 підключення нових абонентів припинено.

за місяць

17,00

4.

Послуги з технічного обслуговування лінії місцевої телефонної мережі

4.1.

Технічне обслуговування кабельної (підземної) лінії місцевої телефонної мережі (розподільної), збудованої споживачем і не переданої на баланс ПАТ «Укртелеком»

за 1 км пари проводів кабельної лінії, за місяць

11,40

4.2.

Технічне обслуговування повітряної лінії місцевої телефонної мережі (розподільної), збудованої споживачем і не переданої на баланс ПАТ «Укртелеком»

за 1 км повітряної лінії, за місяць

19,80

5.

Супутні послуги «Телефонний Майстер»

5.1.

Виклик електромонтера в узгоджений з абонентом час у робочі дні тижня з 8.30 до 17.30

Примітка:

Послуга включає виявлення пошкоджень у кімнатній проводці та діагностику телефонного апарату абонента за допомогою наявних засобів у електромонтера.

одноразово

54,60

5.2.

Ремонт кімнатної проводки в приміщенні абонента (без її заміни)

Примітка:

Послуга надається з обов’язковою оплатою послуги «Виклик електромонтера».

одноразово

24,00

5.3.

Відновлення кімнатної проводки в приміщенні абонента

Примітки:

1. Тариф розраховано без вартості матеріалів.

2. Послуга надається з обов’язковою оплатою послуги «Виклик електромонтера».

одноразово

48,00

5.4.

Встановлення / заміна / перенесення основної телефонної розетки

Примітки:

1. Тариф розраховано без вартості матеріалів.

2. Послуга надається з обов’язковою оплатою послуги «Виклик електромонтера».

за одну розетку

12,00

5.5.

Встановлення / заміна / перенесення додаткової телефонної розетки в одному приміщенні, будинку

Примітки:

1. Тариф розраховано без вартості матеріалів.

2. Послуга надається з обов’язковою оплатою послуги «Виклик електромонтера».

за одну розетку

24,00

5.6.

Заміна лінійного шнура, в тому числі на подовжений (довжиною не більше 5 метрів)

Примітки:

1. Тариф розраховано без вартості матеріалів.

2. Послуга надається з обов’язковою оплатою послуги «Виклик електромонтера».

за один шнур

12,00

6.

Додаткові послуги цифрових АТС

 

Примітка:
При користуванні двома і більше послугами зазначених у п.п. 6.1 – 6.38 (включно) до тарифів застосовується коефіцієнт зменшення (Кзм.) 0,35

6.1.

Виклик прямого абонента (Hot Line)

за місяць

2,50

6.2.

З’єднання без набору номера / Fixed destination call

за місяць

2,50

6.3.

Зв’язок за паролем:

   

6.3.1.

місцевий

за місяць

2,50

6.3.2.

міжміський

за місяць

2,50

6.3.3.

міжнародний

за місяць

2,50

6.4.

Конференц-зв’язок:

   

6.4.1.

з послідовним збором учасників (CONF) / Conference Call, Add-on

за місяць

2,50

6.4.2.

за списком / Predetermined conference call

за місяць

2,50

6.5.

Тристоронній зв’язок / Three Party Conference (3PTY)

за місяць

2,50

6.6.

Безумовне перенаправлення виклику на інший номер телефону / Call forwarding unconditional (CFU)

за місяць

2,50

6.7.

Безумовне перенаправлення виклику на інший номер телефону в заданий час (CFUT) / Transferring incoming calls at a certain time (Selectively)

за місяць

2,50

6.8.

Безумовне перенаправлення виклику на інший номер телефону для номерів із білого списку (SCA)

за місяць

2,50

6.9.

Безумовне перенаправлення виклику на інший номер телефону для номерів із чорного списку (SCR)

за місяць

2,50

6.10.

Перенаправлення виклику:

   

6.10.1.

на інший номер телефону при зайнятості абонента / Call forward on Busy (CFB)

за місяць

2,50

6.10.2.

на інший номер телефону при невідповіді абонента / Call Forward No Reply (CFNR)

за місяць

2,50

6.10.3.

на інший номер телефону при недосяжності абонента / Call Forwarding on User Not Reachable (CFNRc)

за місяць

2,50

6.10.4.

на автоінформатор у разі відсутності абонента / Absent subscriber, announcement

за місяць

2,50

6.10.5.

оператору бюро доручень у разі відсутності абонента / Absent subscriber, operator

за місяць

2,50

6.11.

Послуга пробудження протягом доби / Alarm call casual (ACSC)

за місяць

2,50

6.12.

Послуга пробудження протягом кількох діб / Alarm call regular, number of days

за місяць

2,50

6.13.

Повідомлення про надходження нового виклику / Call waiting (CW)

за місяць

2,50

6.14.

Супроводжувальний виклик

за місяць

2,50

6.15.

Повторення набраного номера / Last number repetition

за місяць

2,50

6.16.

Скорочений набір номера (реєстрація) / Abbreviated dialling, registration

за місяць

2,50

6.17.

Утримання виклику, очікування (HOLD)

за місяць

2,50

6.18.

Вибіркове перенаправлення викликів / Selective Call Forwarding (SCF)

за місяць

2,50

6.19.

Вибіркове надання вихідних викликів

за місяць

2,50

6.20.

Вибіркове приймання виклику / Selective Call Acceptance (SCA)

за місяць

2,50

6.21.

Вибіркове відкидання (відхилення) викликів / Selective Call Rejection (SCR)

за місяць

2,50

6.22.

Вибіркове обмеження вихідного виклику / Selective Call Originating (SCO)

за місяць

2,50

6.23.

Відхилення виклику / Call Deflection (CD)

за місяць

2,50

6.24.

Відмова від з’єднання з анонімним абонентом / Anonymous Call Service (ACR)

за місяць

2,50

6.25.

Дистанційне керування переадресацією

за місяць

2,50

6.26.

Тимчасова заборона вихідного зв’язку

за місяць

2,50

6.27.

Заборона всіх вихідних викликів (BBAOC)

за місяць

2,50

6.28.

Заборона вихідного зв’язку, вибрана абонентом / Outgoing Call Barring, Subscriber selected (OSB-UC)

за місяць

2,50

6.29.

Тимчасова заборона вхідного зв’язку / Do not Disturb (DND)

за місяць

2,50

6.30.

Заборона презентації номера (вхідних викликів) / Incoming Call Barring (ICB)

за місяць

2,50

6.31.

Заборона вхідного зв’язку, керована абонентом / Incoming Call Barrіng, Subscriber controlled

за місяць

2,50

6.32.

Завершення виклику до зайнятого абонента (CCBS) / Completion of call to busy subscriber

за місяць

2,50

6.33.

Завершення виклику при невідповіді абонента / Call Completion on no Reply (CCNR)

за місяць

2,50

6.34.

Наведення довідки під час розмови

за місяць

2,50

6.35.

Паралельне посилання виклику / Parallel Ringing

за місяць

2,50

6.36.

Подання ідентифікації лінії (номера), що викликає / Calling line identification presentation (CLIP)

Примітки:

1. Подання ідентифікації лінії, що викликає (CLIP), діє за умови, що на лінії (номері), яка викликає не встановлено послугу «Заборона ідентифікації лінії, що викликає» (CLIR) або іншої аналогічної послуги.

2. Послуга може надаватися у форматі DTMF та/або FSK.

за місяць

2,50

6.37.

Подання ідентифікації приєднаної лінії / Connected line Identification Presentation (COLP)

за місяць

2,50

6.38.

Подання ідентифікації лінії (номера), яка викликає, при надходженні нового виклику

за місяць

2,50

6.39.

Заборона ідентифікації лінії (номера абонента), що викликає / Calling line identification restriction (CLIR)

за місяць

10,00

6.40.

Відміна заборони ідентифікації лінії (номера абонента), що викликає / Calling line identification restriction override (CLIRO)

за місяць

10,00

6.41.

Обмеження ідентифікації приєднаної лінії / Connected line Identification Restriction (COLR)

за місяць

10,00

6.42.

Обмеження ідентифікації лінії (номеру), яка викликає

за місяць

10,00

6.43.

Користування серійним номером

за місяць

10,00

6.44.

Аналоговий абонент з декількома номерами
(до 4-х номерів)

за місяць

10,00

6.45.

Заборона вхідних/вихідних викликів за вибором оператора

за місяць

50,00

Міжміський зв'язок та дзвінки на мобільні мережі
Автоматичний телефонний зв’язок Розмір плати
Розмови з абонентами SIP-телефонії (номери з кодом «892») 0,05
Міжміські телефонні розмови у межах України 0,43
Розмови з абонентами мереж мобільного зв’язку України 1,20
За попереднім замовленням за участю телефоніста (оператора) Розмір плати
Міжміські телефонні розмови у межах України 3,00
Розмови з абонентами мереж мобільного зв’язку України 3,60
Дзвінки з телекомунікаційної мережі фіксованого телефонного зв’язку іншого оператора телекомунікацій, який має право на надання послуг місцевого телефонного зв’язку, на телекомунікаційні мережі рухомого (мобільного) зв’язку.* Розмір плати
Міжміські телефонні розмови у межах України 0,43
Розмови з абонентами мереж мобільного зв’язку України 1,20
*Застосовується при наданні послуг через АМТС ПАТ «Укртелеком»

Примітки:
 1. Тарифи вказані у гривнях з ПДВ.
 2. Одиниця часу тарифікації з’єднань — 1 секунда.
 3. Для зручності тарифи вказано в розрахунку на 1 хвилину розмови із заокругленням до 1 копійки.
 4. За надані в кредит послуги міжміського телефонного зв’язку додатково стягується 2% від їх вартості.
Довідка:

Коди міст України
Додаткові послуги міжміського телефонного зв’язку за участю телефоніста

Тарифи

на додаткові послуги міжміського телефонного зв’язку за участю телефоніста

для всіх категорій споживачів ПАТ «Укртелеком» та операторів телекомунікацій, які мають право на надання послуг місцевого телефонного зв’язку

Позиція Види послуг Тариф, грн., з ПДВ
1 Виклик певної особи 6,00
2 Повідомлення на адресу особи, яка викликається, про запрошення до переговорного пункту для ведення міжміської телефонної розмови 30,00
3 Відмова споживача, який викликає, чи відмова особи, яку викликають, від розмови у момент з’єднання 6,00
4 Відмова споживача, який викликає, від розмови у момент з’єднання у зв’язку з тим, що в абонента, якого викликають, до абонентської лінії підключено факс, автовідповідач, модем, кінцеве обладнання з автоматичним визначником номера тощо 6,00
5 Обмеження тривалості розмови на прохання абонента 6,00
6 Довідка про тривалість розмови 6,00

Примітки.

 1. Тарифікується кожна надана послуга (довідка).

 2. Додаткові послуги міжміського телефонного зв’язку за участю телефоніста до мереж операторів рухомого (мобільного) зв’язку України не надаються.

Переваги

 • Нетарифіковані хвилини

  Користуйтеся нетарифікованими хвилинами для дзвінків на стаціонарні номери по всій території України.

 • Гнучкі тарифи

  Безліч вигідних та гнучких тарифів задовольнять потреби найвимогливіших клієнтів. Обирайте кількість нетарифікованих хвилин, щомісячну плату та кількість годин дзвінків на мобільні та місцеві номери. *Тарифи з 01.06.2018