Тарифний план "1 Гбіт/с"

Акція

1 Гбіт/с

Нова мережа

250
грн/міс
  • Скачування фільму за 6 сек (750МБ)1
  • Asset 1
    Онлайн-ігри та кіносеанси без обмежень1
  • Супер швидкість на будь-яких пристроях 2
  • Вистачить для всієї сім'ї
  • Цілодобова підтримка

Більше про тарифний план

Більше інформації

Активним користувачам, що мають багато мобільних пристроїв і використовують їх одночасно, тариф «1 Гбіт/c» забезпечить високоякісний Інтернет на всіх гаджетах, дозволить одночасно грати в ігри та безперешкодно завантажувати різноманітний контент.

Для підключення до послуги Інтернет та перевірки технічної можливості надання послуги – залиште заявку на сайті.

1 Оцінка часу завантаження і скачування залежить від обраного тарифного плану та базується на максимальній швидкості з’єднання. Фактична швидкість може змінюватися. Максимальна швидкість передавання та приймання залежить від технічної спроможності лінії.

2 Користувачі послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTВ/FTTH) можуть здійснювати доступ до мережі Інтернет з будь-якого пристрою, що підтримує реалізацію вказаної функції. Одночасно послугою можна користуватися на будь-яких пристроях з урахуванням технічних обмежень обладнання та обраного тарифного плану послуги з доступу до мережі Інтернет.

Організація підключення послуги з доступу до Інтернету до тарифу не входить і оплачується абонентом додатково.

Вартість підключення послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTВ) – 1 грн.

Вартість підключення послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTН) – відповідно до діючих тарифів в Вашому населеному пункті.

Пропозиція діє для фізичних осіб, за умови наявності технічної можливості надання послуги з доступу до мережі Інтернет. Отримати детальну інформацію можна за телефоном 0 800 506 008 (дзвінки безкоштовні в межах України з номерів українських операторів).

Перед замовленням послуги ознайомтесь, будь ласка, з договором про надання послуги.

Тарифи вказано у гривнях з урахуванням ПДВ, станом на 01.02.2019. Географію дії тарифних планів обмежено. Послуга з доступу до мережі Інтернет надається ПАТ «Укртелеком», бульвар Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601.