60+ каналів

Інтерактивне TV від 1 грн/міс

Підключайте Інтерактивне TV до 31.12.2019 та сплачуйте за пакет «Стартовий» лише від 1 грн на місяць!

 • Понад 60 телеканалів1
 • Інтерактивні функції керування ефіром
 • До 4000 фільмів та серіалів у HD якості1
 • Включено перегляд на двох мобільних пристроях3
 • Доступна ціна для кожного - від 1 грн на місяць2

Додаткові умови підключення

Саме для Вас - понад 60 телеканалів та до 4000 фільмів та серіалів щомісяця! Спеціальна ціна для пакету «Стартовий» діє протягом одного (першого) місяця з дати підключення. Після закінчення дії акційних умов абонентна плата нараховуватиметься за звичайною вартістю тарифного плану «Стартовий».

Послуга «Інтерактивне TV» надається ТОВ «Діджітал Скрінз» (TM OLL.TV) за підтримки ПАТ «Укртелеком».
Послуга з доступу до мережі Інтернет надається ПАТ «Укртелеком», бул. Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601.
Географія послуги «Інтерактивне TV» обмежена.

Тарифи та ціни вказано у гривнях з ПДВ. Інформація дійсна станом на 01.01.2019.

ТОВ «Діджітал Скрінз» залишає за собою право змінювати кількість та/або перелік каналів та фільмів.
Абонентна плата в розмірі 1 грн. діє за умови підключення в період з 01.01.2019 до 31.12.2019 (включно) до тарифного плану «Стартовий» на спеціальних умовах за 1 грн/міс протягом 30 днів з дати підключення. Участь в акції можуть взяти абоненти (фізичні особи) – користувачі послуги з доступу до мережі Інтернет від ПАТ «Укртелеком», які не є користувачами «Інтерактивне TV» (далі –Послуга) від Укртелеком та не були ними, за наявності технічної можливості надання Послуг. Організація підключення послуги з доступу до мережі Інтернет, абонентна плата за користування послугою з доступу до Інтернету, підключення до Послуги, абонентна плата за користування ТВ-приставкою – до тарифу не входять і оплачуються додатково. Вартість підключення до послуги «Інтерактивне TV» становить 1 грн, організація підключення послуги «Інтерактивне TV» у приміщенні споживача фахівцями ПАТ «Укртелеком» - 1 грн. Після закінчення дії акційних умов абонентна плата нараховуватиметься за звичайною вартістю тарифного плану «Стартовий».
ТВ-приставка надається в оренду лише абонентам послуги доступу до мережі Інтернет від ПАТ «Укртелеком».У разі замовлення послуги «Оренда ТВ-приставки» абонент приймає зобов’язання про користування послугою «Інтерактивне TV» не менш ніж 365 днів з дати фактичного підключення послуги «Оренда ТВ-приставки».
Якщо Ви бажаєте користуватися послугою «Інтерактивне ТV» з будь-якої точки України, де є доступ до Інтернет, або не є абонентом послуги з доступу до мережі Інтернет від ПАТ «Укртелеком», Вам необхідно підключити тарифний план «Стартовий Вільний», з абонентною платою 21 грн/міс протягом одного (першого) місяця з дати підключення. Після закінчення дії акційних умов абонентна плата нараховуватиметься за звичайною вартістю тарифного плану «Стартовий Вільний».
Усі користувачі послуги «Інтерактивне TV» можуть одночасно користуватись послугою на телевізорі та двох додаткових пристроях (смартфон/планшет). 
Для активації послуги «Інтерактивне TV» на додаткових пристроях потрібно скачати і встановити додаток «Інтерактивне TV» на мобільний пристрій та звернутись за кодом активації до ПАТ «Укртелеком» за телефоном 0 800 506 889 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів). Деталі на
 www.ukrtelecom.ua
Перелік мобільних пристроїв, на яких підтримується додаток Інтерактивного TV:
1) Мобільні телефони та планшети Android (Версія операційної системи: 4.0.3 або більш пізня)
2) IPad / iPhone (версія операційної системи: iOS 7.0 або більш пізня)

Регламент акції

 • 49 грн/міс

  Народний Інтернет за 49 грн/міс!

  Акція на Інтернет для мешканців багатоповерхівок
  49 грн/міс цілих півроку!

 • 1 грн/міс

  Wi-Fi роутер за 1 грн

  Підключіть послугу доступу до мережі Інтернет від Укртелеком та отримайте
  Wi-Fi роутер за 1 грн

 • за 49 грн/міс

  Інтерактивне TV від 49 грн/міс

  Підключайте Інтерактивне TV
  та сплачуйте за пакет «Оптимальний»
  49 грн за перший місяць!