за 98 грн/міс

Інтернет + Інтерактивне TV за 98 грн/міс*

Підключайте Інтернет та сплачуйте 
49 грн/міс до
6-х місяців, а Інтерактивне TV
49 грн за 1-й місяць

 • Інтерактивні функції керування ефіром
 • Включено перегляд на двох мобільних пристроях6
 • Легке підключення
 • xDSL модем з Wi-Fi за 1 грн4

Неймовірна пропозиція цієї весни!

Стежте за фінальним сезоном «Гри Престолів» на FOX і не проґавте найцікавіші моменти.

Підключайте разом Інтернет та Інтерактивне TV щоб дивитися улюблений серіал мільйонів телеглядачів у прямому ефірі та протягом тижня в записі.

Обирайте пакет «Оптимальний» - це вигідна пропозиція для всіх хто бажає бути завжди в тренді всіх всесвітніх новинок телебачення, адже в цьому пакеті є такі канали, як FOX, Da Vinci, History та багато інших, які завжди транслюють якісний контент. Що ж тут говорити, звернімо увагу на «Гру Престолів»!

Дивіться на Інтерактивному TV будь-яке ТВ-шоу протягом 7 днів. Обирайте час перегляду самостійно та дивіться телебачення на телевізорі, планшеті чи смартфоні без додаткової оплати - все включено у тарифний пакет «Оптимальний».

Якщо ви мешкаєте у багатоповерхівці, ознайомиться з умовами акції Ви зможете у пункті 1, якщо ви мешкаєте у приватному секторі, ознайомиться з умовами акції Ви зможете у пункті 2

* Мається на увазі підключення послуг Інтернет та Інтерактивне TV на акційних умовах 1, 2, 3 та 5.

 1. Оплата послуги «lнтернет вiд Укртелеком» (за технологією ХDSL) на умовах акції з розміром абонентної плати 49 грн. за місяць користування діє для абонентів багатоповерхової забудови протягом перших 180 календарних днів iз дати підключення; починаючи зi 181-го дня після підключення — плата згiдно з обраним абонентом (iз доступних йому) тарифним планом
 2. Оплата послуги «lнтернет вiд Укртелеком» (за технологією ХDSL) на умовах акції з розміром абонентної плати 49 грн. за місяць користування діє для абонентів приватної забудови протягом перших 90 календарних днів iз дати підключення; починаючи зi 91-го дня після підключення — плата згiдно з обраним абонентом (iз доступних йому) тарифним планом.
 3. Організація доступу до телекомунiкацiйних мереж Укртелеком (ТМУ), підключення послуги з доступу до мережі lнтернет, абонентна плата за користування телефонним апаратом до тарифу не входять й оплачуються додатково. Акція діє для фізичних осiб — нових та існуючих абонентів Укртелеком, якi не є користувачами послуги з доступу до мережi lнтернет вiд Укртелеком та не були ними протягом останніх 90 днiв, за наявності доступу до ТМУ та технічної можливості надання послуги. ПАТ «Укртелеком» має право змінювати умови акції.
 4. Надання xDSL-модема з Wi-Fi в оренду за тарифом 1 грн на мiсяць за умови користування послугою з доступу до мережi lнтернет протягом двох рокiв.
 5. Підключити Послугу «Інтерактивне TV» (далі — Послуга) на умовах тарифного плану «Оптимальний» за акційною вартістю 49 грн/міс. протягом перших 30 днів із дати підключення мають право абоненти (фізичні особи) послуги з доступу до мережі Інтернет від ПАТ «Укртелеком», які раніше не використовували Послугу (вперше зареєстровані в обліковій системі ПАТ «Укртелеком» і ТОВ «Діджітал Скрінз» з новим унікальним логіном та ідентифікатором). Після закінчення дії акційних умов (із 31-го дня) плата за Послугу нараховуватиметься за звичайною вартістю тарифного плану «Оптимальний» — 119 грн/міс. Організація підключення до Послуги, абонентна плата за користування ТВ-приставкою до тарифу не входять й оплачуються додатково. Послуга на умовах акції надається лише абонентам послуги з доступу до мережі Інтернет від ПАТ «Укртелеком». Звичайна вартість тарифного плану «Оптимальний» може бути змінена. ТОВ «Діджітал Скрінз» залишає за собою право змінювати кількість та/або перелік каналів, фільмів, серіалів, шоу.
 6. Усі користувачі послуги «Інтерактивне TV» можуть одночасно користуватись послугою на телевізорі та двох додаткових пристроях (смартфон/планшет). 

Тарифи вказано у гривнях з ПДВ. Термiн проведення акцiй — з 01.01.2019 до 31.12.2019 (включно). Умови акцій вказано станом на 01.04.2019. Географiю дії акцій і тарифів обмежено.

Послуги надаються за наявності технічної можливості. Географія послуги «Інтерактивне TV», деталі та умови акції — на сайті ukrtelecom.ua або за телефоном 0 800 506 889 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів). Послуга «Інтерактивне TV» надається ТОВ «Діджітал Скрінз» (TM OLL.TV) за підтримки ПАТ «Укртелеком». Послуга з доступу до мережі Інтернет надається ПАТ «Укртелеком», б-р Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601.


 • 49 грн/міс

  Народний Інтернет за 49 грн/міс!

  Підключайте Інтернет та сплачуйте 49 грн/міс цілих півроку! Акція для мешканців багатоповерхівок

 • 1 грн/міс

  Wi-Fi роутер за 1 грн

  Підключіть послугу доступу до мережі Інтернет від Укртелеком та отримайте
  Wi-Fi роутер за 1 грн

 • за 49 грн/міс

  Світова прем’єра на Інтерактивному TV

  Підключайте Інтерактивне TV
  та сплачуйте за пакет «Оптимальний»
  49 грн за перший місяць!