100 Мбіт/с

Оптичний Інтернет + Інтерактивне TV

Підключайте разом! Усього за 50 грн/міс1 до кінця 2019 року!

 • Інтерактивні функції керування ефіром
 • Стабільна швидкість до 100 Мбіт/с2
 • Вистачить для всієї сім'ї
 • Вартість підключення послуги – 1 грн.
 • Оренда обладнання – 1 грн/міс3
 • Понад 60 телеканалів4

Додаткові умови підключення

Підключайте оптичний Інтернет до 100 мбіт/с2 та спробуйте Інтерактивне TV усього за 1 грн/міс6. Користуйтеся інтерактивними функціями телебачення: ставте програми на паузу, дивіться спочатку або записуйте, і передивляйтеся ТБ-ефір - шоу, фільми, серіали коли зручно, протягом семи днів.

Укртелеком модернізує свою мережу для забезпечення абонентів кращою якістю і більшою швидкістю. Тарифний план «100 Мбіт/с» є ідеальним для тих, хто вимагає від Інтернет більшого. Підключитись до тарифного плану – швидко та просто.

Ви можете перевірити технічну можливість підключення послуг у Вашому будинку та залишити заявку на підключення на сайті або зателефонувавши до Контакт-центру 0 800 506 008.

Перед замовленням послуги ознайомтесь, будь ласка, з договором про надання послуги.

1 Оплата послуг у розмірі 50 грн/міс до кінця 2019 року, яка включає в себе абонплату за послугу «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTB) на умовах тарифного плану «100 Мбіт/с» за акційною ціною 49 грн/міс. та абонплату за послугу «Інтерактивне TV» на умовах тарифного плану «Стартовий bundle» за ціною 1 грн/міс. Абонплата на умовах акції за послугу «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTB) діє протягом одного року з дати підключення, починаючи з другого року після підключення - абонплата нараховується згідно з обраним абонентом (із доступних йому) тарифним планом. Абонплата за послугу «Інтерактивне TV» на умовах тарифного плану «Стартовий bundle» діє до 31.12.2019 (включно), починаючи з 01.01.2020 - абонплата становить 59 грн/міс.

Пропозиція діє для фізичних осіб – нових споживачів послуг доступу до мережі Інтернет та «Інтерактивне TV» ( вперше зареєстровані в обліковій системі ПАТ «Укртелеком» і ТОВ «Діджітал Скрінз» з новим унікальним логіном та ідентифікатором), які не мають заборгованості за отримані телекомунікаційні послуги та одночасно подали заявку на підключення до послуг «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTB) та «Інтерактивне TV. Послуга «Інтерактивне TV» доступна для перегляду в межах території України за допомогою послуги з доступу до мережі Інтернет від ПАТ «Укртелеком».

Вартість підключення послуги «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTВ) – 1 грн.

Пропозиція діє для фізичних осіб, за умови наявності технічної можливості надання послуги з доступу до мережі Інтернет. Отримати детальну інформацію можна за телефоном 0 800 506 008 (дзвінки безкоштовні в межах України з номерів українських операторів).

Перед замовленням послуги ознайомтесь, будь ласка, з договором про надання послуги.

2 Вказано швидкість передавання та приймання. Максимальна швидкість залежить від технічної спроможності лінії.

3 Надання роутера (з пропускною спроможністю WAN- порта до 100 Мбіт/с) в оренду за тарифом 1 грн. на місяць за умови користування послугою «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTB) протягом двох років. Детальна інформація за посиланням.

4 ТОВ «Діджітал Скрінз» залишає за собою право змінювати кількість та/або перелік каналів та фільмів

5 Організація підключення послуги з доступу до Інтернету до тарифу не входить і оплачується абонентом додатково.

6 Підключити тариф «Стартовий bundle» можуть користувачі телекомунікаційних послуг від ПАТ «Укртелеком», які не були абонентами послуг «Оптичний Інтернет» (за технологією FTTB), та не були абонентами послуг «Інтерактивне TV» – що виявили бажання отримати їх, за умови одночасного замовлення цих послуг в період з 15.07.2019 до 31.12.2019 (включно). Організація підключення послуги з доступу до мережі Інтернет, абонентна плата за користування послугою з доступу до Інтернет, підключення до Послуги, абонентна плата за користування ТВ-приставкою – до тарифу не входять і оплачуються додатково. Вартість підключення до послуги «Інтерактивне TV» становить 1 грн, організація підключення послуги «Інтерактивне TV» у приміщенні споживача фахівцями ПАТ «Укртелеком» - 1 грн. ТВ-приставка надається в оренду лише абонентам послуги доступу до мережі Інтернет від ПАТ «Укртелеком». У разі замовлення послуги «Оренда ТВ-приставки» абонент приймає зобов’язання про користування послугою «Інтерактивне TV» не менш ніж 365 днів з дати фактичного підключення послуги «Оренда ТВ-приставки».

Абонентна плата в розмірі 1 грн/міс. діє в період з 15.07.2019 до 31.12.2019 (включно). З 01.01.2020 вартість тарифного плану «Стартовий bundle» становить 59 грн./міс з ПДВ. ПАТ «Укртелеком» має право змінити Тарифний план в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

Усі користувачі послуги «Інтерактивне TV» можуть одночасно користуватись послугою на телевізорі та двох додаткових пристроях (смартфон/планшет).

Для активації послуги «Інтерактивне TV» на додаткових пристроях потрібно скачати і встановити додаток «Інтерактивне TV» на мобільний пристрій та звернутись за кодом активації до ПАТ «Укртелеком» за телефоном 0 800 506 889 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів).

Перелік мобільних пристроїв, на яких підтримується додаток Інтерактивного TV: 

 1. Мобільні телефони та планшети Android (Версія операційної системи: 4.0.3 або більш пізня)
 2. IPad / iPhone (версія операційної системи: iOS 7.0 або більш пізня)

Тарифи вказано у гривнях з урахуванням ПДВ, станом на 01.02.2019. Географію дії тарифних планів обмежено. Послуга з доступу до мережі Інтернет надається ПАТ «Укртелеком», бульвар Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601.

 • 49 грн/міс

  Народний Інтернет за 49 грн/міс!

  Акція на Інтернет для мешканців багатоповерхівок
  49 грн/міс цілих півроку!

 • 1 грн/міс

  Wi-Fi роутер за 1 грн

  Підключіть послугу доступу до мережі Інтернет від Укртелеком та отримайте
  Wi-Fi роутер за 1 грн

 • за 49 грн/міс

  Інтерактивне TV від 49 грн/міс

  Підключайте Інтерактивне TV
  та сплачуйте за пакет «Оптимальний»
  49 грн за перший місяць!