49 грн/міс

Народний Інтернет лише 49 грн/міс!

Підключайте Інтернет та сплачуйте лише 49 грн/міс на 3 місяці! Акція для мешканців приватного сектору

 • Wi-Fi роутер за 1 грн1
 • Легке підключення
 • Доступна ціна для кожного

Почніть рік вигідно з Укртелеком!

Підключайте Інтернет лише за 49 грн/міс!

Якщо ви мешкаєте у багатоповерховому будинку, ознайомиться з умовами акції Ви зможете ТУТ

Додаткові умови підключення

Тарифи вказано у гривнях з ПДВ.
Оплата послуги «lнтернет вiд Укртелеком» (за техрологією xDSL) на умовах акції з розміром абонентної плати 49 грн за місяць користування діє для для абонентів приватної забудови протягом перших 90 календарних днів iз дати підключення; починаючи зi 91-го дня після підключення - плата згiдно з обраним абонентом (iз доступних йому) тарифним планом (детальніше про тарифи на www.ukrtelecom.ua). Організація доступу до ТМУ, підключення послуги з доступу до мережі lнтернет, абонентна плата за користування телефонним апаратом до тарифу не входять й оплачуються додатково. Акція діє для фізичних осiб - нових та існуючих абонентів Укртелеком, якi не є користувачами послуги з доступу до мережi lнтернет вiд Укртелеком та не були ними протягом останніх 90 днiв, за наявності доступу до телекомунiкацiйних мереж Укртелеком (ТМУ) та технічної можливості надання послуги.

Надання АDSL-модема з Wi-Fi в аренду за тарифом 1 грн на мiсяць за умови користування послугою з доступу до мережi lнтернет протягом двох рокiв.

Термiн проведення акцiї - з 01.01.2019 до 31.12.2019 (включно). Умови акцї вказано станом на 01.01.2019. Географiю дії акцї i тарифiв обмежено. ПАТ «Укртелеком» має право змінювати умови акції. Послуги надаються ПАТ «Укртелеком», б-р Тараса Шевченка, 18, м. Київ, 01601. Деталi -за телефоном 0 800 506 049 (безкоштовно в межах України з номерiв українських операторiв) або на www.ukrtelecom.ua


 • 49 грн/міс

  Народний Інтернет лише 49 грн/міс!

  Підключайте Інтернет та сплачуйте лише 49 грн/міс до півроку! Акція для мешканців багатоповерхівок

 • вiд 49 грн/міс

  Інтерактивне TV вiд 49 грн/міс на півроку

  Інтерактивне TV на будь-який смак! Дивіться від 100 каналів та сплачуйте лише вiд 49 грн/міс цілих півроку

 • Виграли?

  Акцію завершено!

  Акцію Інтернет за 11 грн/міс із розіграшем призів завершено 31.12.18